Wspólnota klasztoru

v__5d08

o. Roman Tupaj – Przeor domu i proboszcz parafii
ur. 1952 w Woli Zarczyckiej
pierwsza profesja: 20.10.1980
profesja wieczysta: 19.03.1985
święcenia kapłańskie: 31.05.1986


 

br. Wojciech Krywcun
ur. 1989 w Lubaczowie
pierwsza profesja: 28.08.2010 r.
profesja wieczysta: 11.10.2014 r.